Etiket arşivi: Koç Burcu 20 Ekim 2013 günlük yorumu

Koç Burcu 20 Ekim 2013 Günlük Yorumu

Hürriyet Gazetesi (20 Ekim 2013) Günlük Burç
Normalde bir uyum yakaladığınız ve iyi geçindiğiniz kişilerle yaşayabileceğiniz sorunlar neler olduğunu anlamanızı zorlaştırabilir. Ancak, merak etmeyin yakında her şey ve herkes yoluna girecek. Tüm burçlar için gün geneli: Gökyüzü flu ve belirsiz etkiler altında. Yanıltıcı kişi, olay veya durumlar dikkat gerektiriyor. Aldanabilir, istemeden aldatabilir veya yanlış yönlendirilebilir ya da yanlış yönlendirebiliriz. Ertelemeler, çifte rezervasyonlar, yanlış planlamalar veya ödemelerde karışıklıklar da cabası olabilir! Bu belirsiz etkiler altında tepkilerimizi veya bağlayıcı sözlerimizi vermek için birkaç gün beklememiz daha doğru olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Hürriyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Gerçekleşmesi zor planlar ve hayaller peşinde olduğunuzun farkına varabilirsiniz. Hedeflerinizi gözden geçirmenizi gerektirecek olaylar yaşanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Uzun zamandır devam eden konuları gözden geçirmeyi gerektiren bir tutulma yaşıyoruz. Düzenlenmesi veya düzeltilmesi gereken şeyler(her burca göre farklı alanlar tabii) su yüzüne çıkıyor ya da daha önce yaşanan tatsız olaylar kuvvetlenerek kendini tekrar ediyor olabilir. Tutulmanın etkileri yine birkaç ayı buluyor. Gerilimi arttırmak ve geçen sefer huzurun sağlanmasına ya da çözüme katkısı olmamış şeyleri tekrar denemek yerine özgün yöntemler üzerinde durmak daha iyi olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

turk.net (20 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Kendinize dönük biri olmayışınız, bu tavrınızın bilinçli bir kaçış olduğu şeklindeki görüşleri doğruluyor. Özel dostluklarınız var. Çok önemsiyor, birçok değerinizin önüne koyuyorsunuz. Son günlerdeki düşünceli durgunluğunuzun bu ilişkilerle bir bağı var gibi.

turk.net önceki gün burç yorumunuz:
Heyecanla beklediğiniz haber çok yakında. Bu haber, birçok konudaki yenilenme niyetlerinizi büyük oranda karşılayabilir. Bazı hazırlıklar içindesiniz. Bunun oluşturduğu heyecanı gerginliğe dönüştüren endişeler barındırıyorsunuz. Bu hazırlıkların arkasındaki değişime göstermeniz gereken uyumla ilgili kaygılarınız var. Bugün kaygınızı azaltacak hareketlenmeler söz konusu.

Vatan Gazetesi (20 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Çok fazla tutumlu davranmak ve harcamalarınızın ince hesabını tutmak bugün keyif almanızı engelleyebilir. Tedbirli olun ancak ufak tefek bir ödeme söz konusu ise aşırı kontrolcü tavırlar takınmak günü size zehir edebilir.

Vatan Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Çok fazla tutumlu davranmak ve harcamalarınızın ince hesabını tutmak bugün keyif almanızı engelleyebilir. Tedbirli olun ancak ufak tefek bir ödeme söz konusu ise aşırı kontrolcü tavırlar takınmak günü size zehir edebilir.

Güneş Gazetesi (20 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
İstekleriniz yükseliyor. Çalışma ortamındaki insanların sizi yönlendirmelerine izin veriyorsunuz. Bu durum size zarar veriyor. Bir taraftan anlaşılmamak bir taraftan da yakın olduğunuz insanlarla ilişkilerinizin bozulması canınızı sıkabilir. Bir paranın miktarıyla ilgili yanlış hesaplar içindesiniz.

Güneş Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.

Para Durumu (20 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor.

Para Durumu önceki gün burç yorumunuz:
Gelirinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olabilir. Hızla sıkışık bir döneme giriyorsunuz. Bunun farkındasınız. Bu sıkışıklığın çözümü için fazla olanaklı olmadığınızı düşünmeniz biraz yanılgı gibi.

Aşk Yaşamı (20 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Kendiliğinden bir şeylerin anlaşılmasını boşuna bekliyor olabilirsiniz. İçinizde beslediğiniz duyguları daha anlaşılır yöntemler geliştirerek sergileyebilirsiniz. Gecikmeyin.

Aşk Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:
Bazı ilişkilerde zor unutacağınız saatler geçirmiş olmanız, mutlaka aranacağınız anlamına gelmeyebilir. Unutulmaz bir akşam daha geçirme isteğinizi, takıntıya dönüştürmemelisiniz.

İş Yaşamı (20 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızda az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu sorun, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek. Bazı çıkış arayışlarınız bugünlerde netice verebilir.

İş Yaşamı önceki gün burç yorumunuz:
Çok daha huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlayacak belirtiler görünüyor.İş yaşantınızdaki sorunlu birtakım ilişkileri sabrınızla yavaş, yavaş istediğiniz şekle sokuyorsunuz.

Takvim Gazetesi (20 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Zeka ve cesaretinize hayran olmamak mümkün değil. Dürüstlüğünüzünle göz dolduruyorsunuz.

Takvim Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Kartınız zenginlik… Bugün sizin için imkansız diye bir şey yok. Hayallerinizin tek tek gerçekleştiğini göreceksiniz. Ancak enerjiniz çok güçlü. Sinirlenmeyin…

Dikkat (20 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
İş yaşamınız ve çok çeşitli sosyallikleriniz arasında bazı tercihler gerekiyor.

Dikkat önceki gün burç yorumunuz:
Zaman zaman dağınık ve duygusal biri olduğunuzu kabullenmelisiniz.

Milliyet Gazetesi (20 Ekim 2013) Günlük Burç Yorumu
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

Milliyet Gazetesi önceki gün burç yorumunuz:
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.